Zaginął Michał Kowalski ze Spytkowic

27 września 2019 23:23:06
Zaginął Michał Kowalski ze Spytkowic

Komenda Powiatowa Policji w Wadowicach poszukuje MICHAŁA KOWALSKIEGO, lat 36.

Zaginiony ostatni raz widziany był 26 września 2019 roku około godz. 10:00 w Zatorze. Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. Mężczyzna poruszał się samochodem Range Rover Sport kolor biały, nr rej. KR 8GC06.

Rysopis zaginionego:

Wzrost: 185 cm

Sylwetka: szczupła budowa ciała

Kolor oczu: brązowe

Włosy: krótkie, ciemne

W dniu zaginięcia mężczyzna ubrany  był w koszulkę z krótkim rękawem koloru czarnego, czarne spodnie dżinsowe,  kurtkę koloru czerwonego i buty sportowe nad kostkę koloru jasno-beżowego.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wadowicach  tel: 33 872 92 00.

-------------

W piątek 27 września br. policja odnalazła w Andrychowie samochód zaginionego.

Na sobotę, 28 września br. zaplanowano akcję poszukiwawczą w terenie.