Maria Macięga - wernisaż w Młynie

1 marca 2019 19:12:29

  Autentyczna, pełna pasji twórczość malarska Marii Macięgi przyciąga praktycznie każdym obrazem. Wszystkie prace artystki, pełne dynamiki, ale także liryzmu, cechują się najwyżej próby starannością i estetyką.

- Kluczem do mojej twórczości jest mój temperament. Sztuka to moja pasja, która tkwi obok mnie i ze mną - mówi Maria Macięga.

   

Maria Macięga - wernisaż w Młynie

  Fragmenty malarskiej pasji Marii Macięgi możemy podziwiać w Hotelu Młyn Jacka w Jaroszowicach. W piątkowy wieczór 8 stycznia br. w sali wystawowej Hotelu miał miejsce wernisaż wystawy prac Marii Macięgi, na której artystka przedstawiła fragmenty swojej twórczości.

  Maria Macięga jest absolwentką Instytutu Sztuki UP w Krakowie. Swoje pasje w dziedzinie sztuki rozwija od lat biorąc czynny udział w środowisku artystycznym i wystawach. Malarstwo traktuje z dużą pasją., które ukierunkowane jest na fragmenty otaczającej rzeczywistości i ciekawość człowieka.

 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane