Koncerty Ralpha Kaminskiego przeniesione na maj!

1 kwietnia 2021 15:13:33

W związku z ciągle panującym reżimem sanitarnym i niezmieniającymi się obostrzeniami, Wadowickie Centrum Kultury zdecydowało jednak o przeniesieniu koncertu Ralpha Kaminskiego. Planowane na kwiecień koncerty zostają przeniesione na 7 maja 2021 r. WCK zapewnia, że wszystkie zakupione bilety nie tracą ważności!

Koncerty Ralpha Kaminskiego przeniesione na maj!

Wadowickie Centrum Kultury do ostatniego momentu miało nadzieję na zorganizowanie kwietniowego koncertu Ralpha Kaminskiego. W  trosce o zdrowie i bezpieczeństwo swoich odbiorców instytucja podjęła jednak decyzję o przeniesieniu wydarzeń na maj. Fani artysty, którym udało się zakupić bilety nie muszą się jednak martwić! Wszystkie nabyte wejściówki nie tracą ważności, a przypisane przy zakupie miejsca pozostają bez zmian.

„Bardzo zależało nam na tym aby w kwietniu na naszej scenie zagrał Ralph Kaminski. Nie tylko wadowiczanie są stęsknieni za koncertami – my również. Nie możemy jednak zbagatelizować obecnej sytuacji i w porozumieniu z menedżerem zespołu podjęliśmy decyzję o zmianie terminu koncertu.” – mówią pracownicy WCK

WCK informuje, że istnieje możliwość rezygnacji z biletu i otrzymania zwrotu pieniędzy. Ze szczegółowymi informacjami odnośnie zwrotów można zapoznać się na stronie internetowej WCK (https://wck.wadowice.pl/koncert-ralpha-kaminskiego-przeniesiony-na-maj/).

Bilety na godzinę 18:00 zostały błyskawicznie wyprzedane, jednak na godzinę 20:30 zostały jeszcze wolne miejsca! Bilety w cenie 60 zł w przedsprzedaży, 70 zł w dniu koncertu do nabycia na stronie internetowej oraz w sekretariacie WCK.

WCK