Dziesiąta muza pod gwiazdami

20 lipca 2020 23:16:10

Zapraszamy na kolejną edycję Kina Pod Gwiazdami!

Dziesiąta muza pod gwiazdami

W tym sezonie z pokazem komedii romantycznej "Teraz albo nigdy" odwiedzimy trzy sołectwa gminy Wadowice:

23 lipca godz.21.00 - Klecza Dolna (czwartek)

25 lipca godz.21.00 - Chocznia (sobota)

26 lipca godz.21.00 - Wysoka (niedziela)

Liczymy na to, że pokaże się nam bezchmurne, gwieździste niebo!

UWAGA! Seanse będą odbywać się z zachowaniem reżimu sanitarnego. Widzowie mogą pozostawać w bezpiecznej od siebie odległości, zgodnie z aktualnymi wytycznymi Ministerstwa Zdrowia / Głównego Inspektora Sanitarnego oraz przepisami prawa, co zostanie umożliwione odpowiednim wyznaczeniem przez organizatora miejsc.

Organizatorem Kina Pod Gwiazdami jest Wydział Promocji Gminy Wadowice. Wstęp bezpłatny!

TERAZ ALBO NIGDY (film od lat 12)
tytuł oryginalny: Second Act
reżyseria: Peter Segal
aktorzy: Jennifer Lopez, Vanessa Hudgens, Leah Remini
produkcja: USA 2018

Maya (Jennifer Lopez) pracuje w supermarkecie. Zasługuje na awans, jednak brak odpowiedniego wykształcenia uniemożliwia jej rozwój zawodowy. Pewnego dnia ktoś dzwoni do kobiety z zaproszeniem na rozmowę rekrutacyjną do pracy w wielkiej korporacji. Okazuje się, że znajomy sfałszował życiorys bohaterki, wpisując w nim cenioną uczelnię, światowe kontrakty i sukcesy. Maya otrzymuje kierownicze stanowisko. Kobieta próbuje odnaleźć się w firmie, z nową tożsamością. Wkrótce przeszłość się o nią upomni w najmniej oczekiwany sposób.

Zapraszamy !