Jazz w Parku, jednak w kameralnej

3 lipca 2020 12:48:57

  Dzisiejszy koncert plenerowy „Jazz w Parku”, ze względu na niestabilne warunki pogodowe odbędzie się w sali kameralnej WCK. Będzie to pierwszy z czterech koncertów nawiązujących do festiwali i wydarzeń muzycznych organizowanych lub współorganizowanych przez WCK.

  

Jazz w Parku, jednak w kameralnej

  W dniu dzisiejszym - 3 lipca o godz. 19:15 w sali kameralnej WCK usłyszymy standardy jazzowe w wykonaniu zespołu w składzie: Joanny Smajdor, Marcina Jajkiewicza, Leszka Szczerby, Krzysztofa Odrobiny, Macieja Gruchacza, Kosmy Kalamarza i Michała Dziewińskiego.

  To będzie pierwszy z czterech koncertów organizowanych w ramach projektu „Recepta na kulturę” dofinansowanego przez Narodowe Centrum Kultury z programu „Kultura w sieci”. Kolejny usłyszymy 21 sierpnia br. i będzie nawiązywał repertuarowo do znanego i lubianego festiwalu „Reggae Most”. Koncert zostanie zorganizowany z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.

  W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych następne koncerty również mogą zostać przeniesione do sali kameralnej. Wstęp na koncert jest bezpłatny, a liczba widzów ograniczona. Jednak wszyscy Ci, którzy nie będą mieli okazji w nim uczestniczyć mogą obejrzeć retransmisję w Internecie na profilu facebookowym oraz youtubie Wadowickiego Centrum Kultury.

Zapraszamy!

 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane