Nowy sezon kulturalny przed nami!

18 sierpnia 2019 18:15:06

  Czas... start! Wadowickie Centrum Kultury już 17 sierpnia rozpoczyna zapisy na zajęcia stałe. Od malucha do seniora - Każdy znajdzie coś dla siebie. Na stronie www.wck.wadowice.pl dostępny jest formularz elektroniczny przez który można dokonać zapisu. Zapoznajcie się z ofertą WCK, a z pewnością znajdziecie coś dla siebie lub swoich dzieci.

  

Nowy sezon kulturalny przed nami!

  Jak co roku w WCK moc interesujących propozycji dla tych, którzy chcą kreatywnie spędzić czas wolny, poznać ciekawych ludzi, nauczyć się czegoś nowego i poszerzyć swoje horyzonty.  W ofercie nie brakuje zajęć artystycznych, manualnych a nawet  ruchowych.

  

  Już trzylatki nie będą się nudzić na spotkaniach w Klubie Malucha.  Nieco starsze dzieci i młodzież będą mogły wziąć udział w zajęciach Akademii Tańca, Wytwórni Wokalnej, otwarte jest dla nich także Studio Farby i Płótna, Scena Teatralna czy Kuźnia Ceramiczna. WCK pamięta także o dorosłych, którzy chętnie po pracy spędzą kreatywnie czas w Klubie Fotograficznym, na zajęciach ceramicznych, malarskich czy aktywnie ćwicząc jogę lub zgłębiając tajniki Latino Solo! Szczegółowe opisy zajęć dostępne są na stronie www.wck.wadowice.pl

   

  Spotkania z kulturą i sztuką rozpoczną się od października. Spieszcie się, bo ilość miejsc do poszczególnych grup jest ograniczona. Nie trzeba nawet wychodzić z domu, aby dołączyć do wybranej przez siebie grupy - wystarczy wypełnić formularz elektroniczny dostępny na stronie od 17 sierpnia 2019 r.

 

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane