Połączą Ponikiew z Zawadką

21 maja 2020 23:40:32

  Gmina Wadowice ogłosiła przetarg na wykonanie projektu technicznego drogi gminnej „Na Iłowiec”. Dwukilometrowa droga asfaltowa ma połączyć Ponikiew z Gorzeniem Dolnym i Zawadką.

  

Połączą Ponikiew z Zawadką

  Samorząd gminy Wadowice zamierza przebudować drogę „Na Iłowiec” w Gorzeniu Górnym. Urząd Miejski ogłosił właśnie przetarg na wykonanie projektu technicznego na przebudowę 2-kilometrowego odcinka drogi gminnej, która ma połączyć Ponikiew z Gorzeniem Dolnym i Zawadką.

   

  Przetarg obejmuje wykonanie dokumentacji projektowej (projekt budowlany i wykonawczy), który pozwoli gminie Wadowice wykonać wszelkie niezbędne roboty budowlane polegające na przebudowie drogi gminnej „Na Iłowiec” w Gorzeniu Górnym, wraz z uzyskaniem prawomocnego zezwolenia na realizację tej inwestycji drogowej.

- Szutrowa ścieżka, po której przejazd samochodem jest praktycznie niemożliwy, zostanie w całości zalana asfaltem. W ramach przetargu wykonawca będzie miał za zadanie zaprojektować również m.in. chodnik, oświetlenie drogowe, nowe zjazdy, przepusty oraz umocnienia skarp nasypu - informuje burmistrz Wadowic Bartosz Kaliński.

  

  Oferty projektanci mogą składać do 15 czerwca 2020 rok do godz. 10.00. Otwarcie ofert nastąpi jeszcze tego samego dnia w Urzędzie Miejskim w Wadowicach, o godz. 11.00.

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane