Poszukiwany wpadł przez brak maseczki

7 kwietnia 2021 23:35:07
Poszukiwany wpadł przez brak maseczki

  We wtorek, 6 kwietnia br. przed południem policjanci ogniwa patrolowo – interwencyjnego z Komisariatu Policji w Kętach zauważyli idącego osiedlową uliczką mężczyznę, który nie miał założonej na nos i usta maseczki ochronnej. Kiedy podeszli bliżej, w sprawcy wykroczenia rozpoznali 37-latka, który od ponad roku ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, w związku z grożącą mu karą więzienia za oszustwo. Mężczyzna został zatrzymany.

   

  Za brak maseczki ochronnej policjanci nałożyli na niego mandat karny. Jeszcze tego samego dnia 37-latek został osadzony w jednym z zakładów karnych, w którym będzie odbywał zasądzony rok kary pozbawienia wolności.

   

  Znasz miejsce pobytu osoby poszukiwanej? Powiadom Policję. Aktualny wykaz osób poszukiwanych przestępców znajduje się na stronach internetowych Policji w zakładce „Poszukiwani”. Policja apeluje do osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego o powiadomienie, wskazanej w komunikacie jednostki Policji, prowadzącej poszukiwanie lub dokonanie zgłoszenia pod numerem alarmowym 112. Policja zapewnia anonimowość.

Źródło: Policja Małopolska

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane