Pirat stracił prawo jazdy

1 czerwca 2020 13:27:17

Mandat, punkty karne i zatrzymane prawo jazdy to konsekwencje kierowania samochodem z nadmierną prędkością przez mieszkańca powiatu wadowickiego. Mężczyzna poruszał się w terenie zabudowanym z prędkością 116 km/h.

Pirat stracił prawo jazdy

29 maja br. w miejscowości Przytkowice, policjanci ruchu drogowego zatrzymali do  kontroli drogowej kierującego audi, który pędził z prędkością 116 km/h przy dozwolonej „pięćdziesiątce”.

Piratem drogowym okazał się 32–letni mieszkaniec powiatu, na którego w związku z popełnionym wykroczeniem, policjanci nałożyli mandat  i 10 punktów karnych, a także zatrzymali jego  prawo jazdy, które będzie mógł odzyskać za trzy miesiące.

Policja apeluje do wszystkich uczestników ruchu drogowego, aby poruszali się po drogach z rozwagą.