Sposób na rozgorączkowanych petentów

16 maja 2020 10:55:28

  W wadowickim magistracie zamontowana została bramka wejściowa do pomiaru temperatury. Petenci z gorączką do urzędu nie wejdą.

  

Sposób na rozgorączkowanych petentów

  Urząd Miejski w Wadowicach został wyposażony w specjalistyczną bramkę do pomiaru temperatury ciała. Bramka charakteryzuje się wysoką regulowaną czułością oraz sześcioma strefami wykrywania ciepłoty ciała. Sprawdzeniu temperatury podlegać mają wszyscy petenci wchodzący do wadowickiego magistratu.

- W trosce o bezpieczeństwo naszych mieszkańców oraz pracowników zamontowaliśmy w naszym urzędzie specjalną bramkę do pomiaru temperatury ludzkiego ciała. Koszt to niespełna 14 tysięcy złotych - poinformował burmistrz Wadowic Bartosz Kaliński.

   

  Zakupiona przez Urząd Miejski bramka wyposażona jest również w funkcję wykrywania metali, co umożliwi wykorzystanie jej po ustaniu epidemii, m.in. do zabezpieczeń podczas spotkań VIP-ów, czy organizacji imprez masowych.

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane