PAP Koronawirus

Zmiana warty w Andrychowie

17 lutego 2020 19:29:37

  14 lutego 2020 roku odbyło się uroczyste pożegnanie dotychczasowego komendanta andrychowskiej jednostki. Z policjantami, pracownikami cywilnymi oraz przedstawicielami władz samorządowych żegnał się mł. insp. Grzegorz Mucha, który po 22 latach służby przeszedł na zasłużoną emeryturę.

  

Zmiana warty w Andrychowie

  Uroczysta zbiórka obyła się w budynku Komisariatu Policji w Andrychowie w obecności mł. insp. Arkadiusza Śniadka – Komendanta Powiatowego Policji w Wadowicach, kadry kierowniczej, pracowników cywilnych Policji oraz Burmistrza Andrychowa – pana Tomasza Żaka, jego zastępcy – pana Wojciecha Polaka oraz Wójta Gminy Wieprz – pani Małgorzaty Chrapek.

  W trakcie uroczystości powierzono obowiązki Komendanta Komisariatu Policji w Andrychowie dotychczasowemu Zastępcy Komendanta Komisariatu – nadkom. Sławomirowi Urbanowskiemu.

  Komendant Powiatowy Policji w Wadowicach -  mł. insp. Arkadiusz Śniadek podziękował mł. insp. Grzegorzowi Musze za dotychczasową, owocną pracę, za zaangażowanie i  sprawne dowodzenie podległym komisariatem oraz życzył dalszych sukcesów.

  Serdeczne gratulacje oraz życzenia wszelkiej pomyślności na nowym etapie życia przekazali również przedstawiciele władz samorządowych. Komendant żegnając się z policjantami i pracownikami, podziękował wszystkim za lata dobrej współpracy i pomoc w realizacji różnych przedsięwzięć.

  Życzymy odchodzącemu na emeryturę Komendantowi przede wszystkim zdrowia, szczęścia, energii życiowej, spełnienia marzeń oraz kolejnych sukcesów zawodowych. Niech nadchodzące lata obfitują w spokój oraz dalszą realizację celów, pasji i życiowych marzeń. (KPP Wce)

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane