Złodziejka portfela namierzona

20 stycznia 2020 18:21:23

  Policjanci z Andrychowa zatrzymali kobietę, która ukradła portfel z gotówką, kartami bankomatowymi  i dokumentami.  35-latce grozi nawet do 5 lat więzienia.

  

Złodziejka portfela namierzona

  W grudniu ubiegłego roku do Komisariatu Policji w Andrychowie zgłosiła się kobieta, która zawiadomiła, że dzień wcześniej w trakcie przedświątecznych zakupów w jednym z supermarketów, zaginął jej portfel wraz z całą zawartością. Kryminalni, którzy zajęli się sprawą zabezpieczyli m.in. nagranie z monitoringu, na którym było widać jak pokrzywdzonej kobiecie w trakcie wychodzenia ze sklepu wypadł z torebki portfel, który kilka minut później zabrała inna opuszczająca placówkę handlową kobieta. 

  Śledczy ustalili, że związek z kradzieżą może mieć 35-letnia andrychowianka. 15 stycznia br. policjanci pojechali pod wytypowany adres, gdzie podczas przeszukania mieszkania znaleźli portfel wraz z kartami bankomatowymi, lojalnościowymi, dowodem osobistym, prawem jazdy i innymi dokumentami. W portfelu brakowało 250 złotych, które jak poinformowała 35-latka zdążyła już wydać.

  Kolejnego dnia mieszkance Andrychowa przedstawiono zarzut kradzieży, do którego się przyznała. Za popełnione przestępstwo grozi jej nawet do 5 lat pozbawienia wolności. (KPP WCE)

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane