Pobił i okradł wadowiczankę

14 listopada 2019 18:36:50

  Policjanci Wydziału Kryminalnego w Wadowicach zatrzymali 33-letniego mieszkańca powiatu wadowickiego, który pobił  i okradł jedną z mieszkanek Wadowic. Kobieta trafiła do szpitala, a mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w tymczasowym areszcie.

  

Pobił i okradł wadowiczankę

  Kilka dni temu, w jednym z mieszkań w Wadowicach doszło do rozboju. Podczas spotkania, 33-latek doprowadził kobietę do stanu bezbronności, dusząc ją paskiem od spodni i uderzając pięścią w twarz, po czym zabrał jej telefon komórkowy oraz  270 złotych.

  36-latkę wołającą o pomoc usłyszeli dwaj mężczyźni stojący na przeciwko kamienicy (jak się później okazało, funkcjonariusze Zakładu Karnego w Wadowicach), jednocześnie zauważyli wybiegającego z budynku mężczyznę, którego ujęli i powiadomili wadowicką komendę.

  

  Sprawca rozboju trafił w ręce policjantów, a skradzione przedmioty zostały odzyskane. 33-latek usłyszał zarzut rozboju (art. 280 KK) za co grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 12.

  Sąd Rejonowy w Wadowicach  wobec mężczyzny zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Udostępnij na FacebookUdostępnij na Google+Udostępnij na Twitter

Dodaj komentarz

Pamiętaj! W internecie nie jesteś anonimowy.


Odśwież obrazek.

Przepisz tekst z obrazka

Komentarze

Redakcja serwisu Powiatlive.pl nie odpowiada za komentarze zamieszczone pod artykułami i nie utożsamia się z ich treścią. 

    Ostanio dodane